دارندگان محترم حواله سهام تبرک

با سلام؛ همانگونه که استحضار دارید شرکت تبرک در جریان عرضه سهام با زیان بالغ بر یکصد میلیارد تومان مواجه گردید. اما نظر به اینکه شرکت خود را متعهد به پرداخت دیون می داند و در گذشته این را حتی با صرف سرمایه در گردش کارخانجات خود برای ایفای تعهدات به اثبات رسانده با توجه به رکود حاکم بر بازار و کمبود نقدینگی در سطح جامعه خصوصاً در واحدهای تولیدی، به اطلاع می رساند:

مبلغ حواله های صادره بصورت اقساطی و بر مبنای مبالغ وصولی از محل فروش مستغلات و متناسب با وصول چک های اقساط فسخ معامله برج تهران حسب هماهنگی با مقامات محترم قضایی پرداخت می گردد.

(جهت مشاهده صورتجلسه قضایی فسخ برج تهران اینجا را کلیک فرمایید)

لذا اولین قسط، پرداخت بیست درصد از مبلغ حواله ها خواهد بود که از تاریخ اول تا پانزدهم آبان ماه به ترتیب از مبالغ ریز تا درشت به حساب اعلام شده دارندگان حواله در بانک ملی واریز خواهد شد.

ضمناً شرکت در حال برنامه ریزی مالی و عملی جهت اعلام زمان پرداخت قسط دوم است که در اولین فرصت پس از پایان واریز قسط اول اعلام میگردد.


شرکت توسعه سرمایه گذاری عمرانی و صنعتی

تبرک برتر خاورمیانه


 • این مجموعه حاصل تلاش جمعی گروهی نیروهای علاقمند به رشد اقتصادی کشور، ایجاد فرصتهای اشتغال، بکارگیری بخشی از استعدادهای بالقوه استان در زمینه های کشاورزی، واحدهای تولید کننده مواد اولیه و بسته بندی، ناوگان حمل و نقل و توانمندیهای بازرگانی کشور و به ویژه استان متبرّک و مزین شده بنام رضویست.
  به طور بدیهی گردانندگان این مجتمع آن هنگام که در اقصی نقاط کشور و یا بازارهای فرامرزی شاهد بهره مندی احدی از افراد جامعه از فرآورده های تبرّک به همجواری سلطان سریر ارتضا حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام می گردند از خستگی و حجم زیاد کار ، مسئولیت و گرفتاریهای
 • ریز و درشت روبروی هر تولید کننده چیزی احساس نمی کنند.
  به این سان مجموعه ای که در سال 1376 با ظرفیت جذب روزانه 120 تن گوجه فرنگی در شهرک صنعتی چار طاقی مشهد آغاز به کار کرد اینک در حال اداره شرکت شهداب ناب خراسان، شرکت اهداء کیلومتر 5 جاده چناران-قوچان ابتدای جاده اخلمد، واحد دامداری در اخشان اخلمد، روغنکشی ابتدای جاده فریمان و تصفیه پنبه در شهرستان تربت حیدریه است.
  امید است این مجموعه با شعار "یک سبد کالا با کیفیت جهانی" بتواند همواره با محصولات خود بر سر سفره های خانواده های ایرانی، کیفیت و رضایت را به ارمغان آورد.
جدیدترین محصولات تبرّک
گروه صنعتی تبرّک با شعار هر شش ماه یک محصول جدید، سعی در تکمیل سبد محصولات خود و همچنین خدمت به خانواده های ایرانی دارد. محصولات جدید تبرّک :
تنوع محصولات تبرّک
گروه صنعتی تبرّک با شعار هر شش ماه یک محصول جدید، سعی در تکمیل سبد محصولات خود و همچنین خدمت به خانواده های ایرانی دارد. محصولات جدید تبرّک :
 • برای ارتباط با ما با شماره تلفن 37501-051 تماس حاصل نمایید یا از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.
  آدرس ایمیل : info@tabarok.com
 • نام
 • موبایل
 • ایمیل
 • موضوع
 • پیغام
Copyright © 2014 Tabarok All Rights Reserved. Phone : +98 - 511 - 7501 Mail : info@tabarok.com
Designed By Behzad Andalibi